آشنایی با کسب و کار من

طراحی سایت، مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار:

یکی از فعالیت های اساسی و مهم مجموعه بنده طراحی و راه اندازی سایت میباشد و همچنین مشاوره دیجیتال مارکتینگ که چطور یک کسب و کار سنتی و یا یک کسب و کار اینستاگرامی به کمک سایت و دیگر ابزارهای مارکتینگ، فروش خود را در ابتدا سهل و سپس توسعه دهد.

برندهایی که اینجا نام میبرم بخش مهمی از فعالیت دیجیتال مارکتینگ بنده و تیمم در این سالیان بوده است.

مدیر مارکتینگ و موسس برندهای فعال زیر هستم:

قبل از ورود حرفه ای به دنیای دیجیتال مارکتینگ، تجربیات مختلفی در زمینه راه اندازی کسب و کار داشتم. اما با ورود جدی تر و حرفه ای تر به دنیای دیجیتال مارکتینگ ، اون کسب و کارها رو آوردم در دنیای دیجیتال. اولین تجربه من سامانه پیامک با نام گیل پیامک بود. سایت های زیر مربوط به کسب و کارهای خودم و برام خیلی گرانبها و ارزشمند:

من پوررضا هستم، یک بازاریاب

در ادامه این مطلب به چگونگی آشنا شدن من با دنیای دیجیتال مارکتینگ میپردازم:

مهندس پوررضا

سال ۱۳۸۲ بود که برای رفتن به مدرسه از جلو کافی نت ها رد میشدم و کم کم با کامپیوتر آشنا شدم و دنیای شگفت انگیز کامپیوتر و وبلاگ نویسی تجربه کردم. همون سال کامپیوتر خریدیم. یادم برای اینکه نت وصل بشیم و چون همزمان خط تلفن قطع میشد، مجبور بودیم شب ها کارهای اساسی انجام بدیم. وبلاگ نویسی در اون زمان جزو کارهای بسیار خوشایند برام بود. کم کم با کدهای HTML آشنا شدم و اینکه در وبلاگ چطور میشه قالب اصلاح، تغییر و بهینه کرد. همچنین بصورت تجربی یاد گرفتم چطور میتونم کاری کنم که وبلاگم از گوگل ورودی بگیره که بعدها متوجه شدم به این تکنیک ها و تاکتیک ها SEO میگن.

اولین در آمد از دنیای دیجیتال همون سالها تجربه کردم که برای معلم ها و یا اشخاصی که وبلاگ داشتند، وبلاگشون بهینه سازی یا شخصی سازی میکردم طبق سلیقه شون و حقوق دریافت میکردم. کم بود، اما برای من دانش اموز بسیار شیرین بود و انگیزه ایجاد میکرد تا چیزهای بیشتری یاد بگیرم.

فهرست